Jdi na obsah Jdi na menu
 

8. 5. 2014

Turnaj ABC Braník

branik.gifTurnaj ABC Braníkbranik.gif

pohary--12-.png8. místo pohary--12-.png

Účastníci turnaje roč. 2000
Skupina A  Skupina B
1. FK Junior Děčín 1. Povltavská Fot. Akad.
2. FC Viktoria Plzeň 2. FK Slavoj Žatec
3. FK ČL Neštěmice 3. SK Union Vršovice
4. FC Svratka Brno 4. FK Ústí n/L
5. FC Písek 5. FK Admira Praha
6. TJ ABC Braník 6. FC Karlovy Vary

Na turnaji v Braníku vyšlo krásně počasí. Celkem jsme odehráli sedm utkání, čtyři na ÚT a dvě na trávě. Turnaje se účastnil též dívčí tým Viktoria Plzeň U-15. Utkání se hrála na jeden poločas a 23. minut. O postupu ze skupiny rozhodovaly, body, vzájemný zápas a skóre.

Po celý turnaj mám scházel klid. Neproměňování velkého množství 100%ních šancí nás velice trápilo a přinášelo nervozitu do našich řad. Ztráty po prvním dotyku s míčem, příliš dlouhé držení míče, špatný pohyb hráčů a výběr volného místa bez balonu. Ztráty míčů po chybných přihrávkách na polovině soupeře, který pak rychle procházel do otevřené obrany. Nedařilo se nám kombinovat, velké množství nepřesných přihrávek. Nehráli jsme po zemi, po častém zvedání míčů, přicházely ztráty a přechod do defenzívy. Scházela nám bojovnost. Špatné bránění, přebírání rotujících hráčů. Při osobních soubojích, velký odstup od útočících hráčů, následovalo faulování i penalta. Odhad na vysoké míče, otáčení se k soupeři zády. Zapomínali se obránci za naším stoperem a nevycházel nám ofsajd systém. Komunikace mezi hráči je stále na úrovni němých ryb. Naši brankáři dovedou tým podržet bravurními zákroky, ale v zápětí udělají fatální chybu. Toto chyby nás vždy stojí spoustu fyzických i psychických sil. Stále máme co zlepšovat.

Naše sestava: Zajíc, Čurda, Bernášek, Doskočil, Jahoda, Klaser M, Klaser T, Krejčí, Nauš, Novotný, Rous, Socha, Spal, Svoboda, Štěrba, Turek

Branky: 3x Turek, Klaser M, Svoboda, Štěrba, Rous

Utkání ve skupině   Branky
Junior Děčín FK ČL Neštěmice 1 : 1 Turek
FK ČL Neštěmice FC Viktoria Plzeň 2 : 2 Klaser M, Svoboda
FC Svratka Brno FK ČL Neštěmice 1 : 1 Štěrba
FC Písek FK ČL Neštěmice 1 : 0  
ABC Braník FK ČL Neštěmice 1 : 2 Turek, Rous
Utkání o umístění    
FK ČL Neštěmice 1.FC K. Vary 1 : 4 Turek
Utkání o 7 – 8 místo    
FK ČL Neštěmice ABC Braník 0 : 4  

Výsledky turnaje v PDF pdf.png

fotak2.png