Jdi na obsah Jdi na menu

2. 12. 2012

2.12.2012 neděle

FK Chlumec - FK Neštěmice 00  0 : 6 (0:3)

Utkání s Chlumcem jsme odehráli v pohodě a přehledem. Nutno podotknout, že brankář soupeře dělal i nemožné, desítky střel a nájezdů končily v jeho náručí nebo mimo branku.

Branky: Novotný, Slepčík, Nauš, Rous, Jahoda, Jomi

FK Novosedlice - FK Neštěmice 00  7 : 7 (5:4)

Do utkání s Novosedlicemi jsme nastoupili s uspokojením z předchozího duelu. Soupeř nás však trestal od prvních minut, v 8.minutě prvního poločasu jsme prohrávali 4:0. Po tomto brankovém přídělu hoši začali pochybovat o bodovém zisku. Bylo potřeba mužstvo nabudit k lepšímu výkonu. To se podařilo a hoši hru otočili ve svůj prospěch. Najednou jich bylo plné hřiště a utkání začalo nabírat na obrátkách. Do poločasu jsme snížili manko na rozdíl jedné branky. Ve druhém dějství jsme byli lepším týmem, ale stále jsme dotahovali rozdíl jedné branky. Druhý poločas, byl plný napětí, nervozity a touhy po vítězství. Desítky neproměněných šanci (jeden na jednoho) nás stálo spousty sil. Na soupeře jsme vytvořili velký tlak a tlačili se na jeho polovinu. Ve 20.minutě druhého poločasu jsme konečně vyrovnali na 7:7, ale v závěru utkání už se nám výsledek otočit nepodařilo. Můžeme litovat pouze neproměněných šancí, kterých bylo nepočítaně. Nutno naše všechny hráče i oba naše brankáře pochválit za předvedený výkon, nasazení, bojovnost a chuť po vítězství.

Branky: 3x Krejčí, 2x Rous, 1x Jomi, Jahoda

Sestava: Čurda, Jahoda, Jomi, Krejčí, Malovec, Nauš,                                                        Novotný, Rous, Slepčík, Zajíc