Turnaj VČSA Ervěnice

Další turnaj, pořádaný Ervěnicemi, jsme absolvovali s ročníkem 2000.

První náš halový zápas s FK Siad Souš nám vyšel a vyhráli jsme ho. Bohužel další utkání s FK Ostrov se nám nepodařil. Naše nasazení nebylo špatné, ale nedostali jsme se do pořádného zakončení. Všude jsme byli o krok pomalejší. I když výsledek tomu až tolik neodpovídal.

S FK Louny jsme se dostali do tempa a vítězství 3:0 bylo zasloužené. Další zápas jsme sehráli s Ervěnicemi A. To byl asi náš nejlepší zápas. Bohužel jsme po přímém kopu prohrávali 1:0. Poté se nám podařilo snížit na 1:1. Ale po nedůsledném pokrytí soupeře ve středu hřiště to bylo 2:1. Posledních pět minut jsme se tlačili k soupeřově brance. Roh šel jeden za druhým, podařilo se nám nastřelit tyč, ale ne a ne ten kulatý nesmysl dostat za brankařova záda. Prohra, ale nemuseli jsme se stydět.

Poslední zápas s Ervěnicemi B jsme nezačali vůbec dobře, přímo tragicky. Prohrávali jsme 1:0 a trochu to bylo z naší strany nervózní. Pak se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku a bylo rozhodnuto. Jen bylo otázkou,  kolik se nám podaří nastřílet branek. Konečný výsledek 5:1 byl v konečném účtování opravdu důležitý a rozhodující.

Naše utkání:

Souš – Neštěmice 0:2

střelci: Jahoda 2x

Neštěmice – Ostrov 1:2

střelci: Jomi

Neštěmice – Louny 3:0

střelci: Do Hung, Gabriel, Krejčí

Ervěnice A – Neštěmice 2:1

střelci: Krejčí

Ervěnice B – Neštěmice 1:5

střelci: Krejčí 3x, Do Hung, Spal

Konečné umístění

1.    Ostrov

2.    Neštěmice

3.    Louny

4.    Ervěnice A

5.    Souš

6.    Ervěnice B

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Kuba Krejčí, nejlepším hráčem Neštěmic byl vyhlášen Radek Jahoda. Který dokonce svou bojovností a sebeobětováním přišel o zub.

Fotky: Ervenice_2010