Domácí turnaj

Turnaj, který jsme hráli v domácím prostředí, se nám docela povedl. Neprohráli jsme a jen o skóre jsme zůstali pod vrcholem.

V prvním zápase s Děčínem, jsme vedli 1:0. Ale pak soupeř za naší "asistence" dvakrát ve dvou minutách udeřil a měli jsme hodně práce s tím, abychom zápas dotáhli do vítězného konce.

Druhý zápas jsme hráli proti Litoměřicím. Utkání jsme sehráli bez předešlých malérů a nakonec zvítězili 4:0.

Finálový zápas proti Teplicím byl bojovný s prvotní převahou Teplic. Kdy nás několikrát podržel Dominik v brance. Pak se nám povedl rychlý přechod do útoku a vedli jsme 1:0.  Po první inkasované brance nás Teplice dostali pod tlak, který přinesl ovoce, a otočili na 1:2. Bylo vidět, že tento zápas nechceme prohrát a s taktikou dlouhých míčů od brankáře, jsme se snažili, rychle přesunout k jejich brance. Nakonec se nám bojovnost vyplatila a podařilo se nám vyrovnat.

Střelci: Jahoda (3x), Klaser T. (2x), Bříza, Holub, Klaser M., Spal (1x)

Výsledky: NEŠTĚMICE 2010

Fotky: Nestemice_2010