Letní soustředění 2012

19.8.2012

Letní soustředění Jiřetín pod Jedlovou

1 den. Neděle 19.8.2012

Soustředění jsme začali ubytováním a vybalením zavazadel. Po seznámení s denním programem, se šli hoši vykoupat na koupaliště. V podvečer následovala 90 min. tréninková jednotka na travnatém hřišti, zaměřená na koordinaci, mrštnos, postřech, rychlost při práci s míčem. Po tréninku a nezbytné hygieně, následovala oslava narozenin Radka Jahody a volná zábava. Byl rozehrán turnaj ve stolním tenise.

2 den. Pondělí 20.8.2012

Dnešek dopoledne jsme trénovali na beach hřišti obratnost a zrychlení. Za slunečného počasí a vysokých denních teplot, jsme byli nuceni trávit většinu dne v chládku u zmrzliny a na koupališti. Po večeři při zapadajícím slunci se teprve bylo možné věnovat fotbalu. Absolvovali jsme fotbolově taktická cvičení. Večer byla volná zábava.

PS: Vážení rodiče.

V pondělí probíhalo měření tělesné stavby jako faktoru výkonnosti sportovce. Ti rodiče, kteří budou mít zájem znát hodnoty a výsledky měření. Pište na fknestemice2000@seznam.cz.  Realizační tým

3 den. Úterý 21.8.2012

Dopoledne jsme sehráli přátelské utkání s FK Novosedlice, kteří jsou nedaleko také na soustředění. Utkání bylo rozděleno do dvou částí. V první části se odehrálo utkání 7+1, 2x 20min., ve kterém jsme jednoznačne s přehledem zvítězili 6:1. Branky: 3x Rous, 2x Riedl, 1x Štěrba. Druhá část se odehrála na velkém hřišti  na dvě jedenácky jednou 45 min. Defekto to byla pro nás úplně nová skušenost, se kterou se hoši dokázali poprat svelice dobře. Novosedlice jsme opět porazili 3:1. Střelci: 2x Krejčí - 1x penalta, 1x Rous. Všichni byli pochváleni za pěkný bojovný výkon. Po odpoledním klidu, měli chlapci volno. Někteří šli do bazénu, nebo do místního lesoparku válčit na hrad, jiní hráli mini golf a část šla do Jiřetína na nákupy. Opět v podvečer proběhl trénik na trávě a rozehrál se turnaj v nohejbale. Všichni hoši jsou v pořádku a bez zranění.

4 den. Středa 22.8.2012

Dnešní den probíhal v klidném duchu. Dopolední trénink proběhl na umělce a trávě při hrách s míčem na koordinací těla a výběr volného místa v hracím poli. Po poledním klidu se dohrál turnaj ve stolním tenise. Konečné pořadí: 1. místo Spal Vojtěch, 2. místo Klaser Matěj, 3. místo Asistent trenéra. Dohrával se také turnaj v nohejbale, kde na sebe ve finále narazili družstvo: Klaser Tomáš, Klaser Matěj, Jahoda Radek a Trenéři, kteří s přehledem turnaj vyhráli. Po večeři, byla volná zábava.

5 den. Čtvrtek 23.8.2012

Dnes, byly obě tréninkové jednotky zaměřeny výhradně na střelbu. Na konec druhé tréninkové jednotky, byl malý turnaj na dvě malé branky. Volný čas hoši využili ke koupání, hrou v lesoparku u stolního tenisu atd. Večer byl táborák, kde se užilo spousta legrace. Večerka byla posunuta na 23.30 hodin.

6 den. Pátek 24.8.2012

Dnešní den jsme se utkali v odvetném utkání s Novosedlicemi. Ikdyž mužstvo bylo oslabeno o tři hráče, kteří odjeli ke střídavemu startu do Teplic. Na hřiště se nastoupilo s jasným cílem, hrát chytrý fotbal bez zranění. Na hřišti dominovalo pouze jedno mužstvo. Takticky, technicky, rychlostí jsme soupře přehrávali, tomu odpovídá i skóre.

FK Neštěmice : FK Novosedlice 6:1

Sestava: Zajíc, Čurda, Doskočil, Socha, Jahoda, Spal, Krejčí, Pec, Hepp, Riedl, Štěrba

Střelci: 3x Riedl, 1x Doskočil, Pec, Štěrba

Po zápase byl oběd, balení a volná zábava před odjezdem do Neštěmic.