14. 8. 2014

Lovosice - Neštěmice

Přátelské utkání

ASK Lovosice - FK Neštěmice 4 : 3 (0:2)

První poločas se odehrál za deště a jasně v naší režii. V deváté minutě po pěkné kombinaci skóroval Tomáš Klaser za asistence Jakuba Krejčího 0:1. Celý první poločas jsme nepustili soupeře k žádné větší akci. V závěru poločasu zvýšil Dominik Nauš as Tomáš Klaser 0:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili ve změněné sestavě a ve druhé minutě Lovosice snížili na 1:2. V páté minutě po pokutovém kopu srovnali skóre na 2:2. Ve třinácté min. se ASK ujalo vedení, po rychlém přečíslení 3:2. V patnácté min. se nám podařilo vyrovnat po krásné střele Matěje Klasera, kterou mu připravil Radek Jahoda. V sedmnácté min. po chybě ve středu hřiště a většímu důrazu v osobních soubojích zvýšili domácí na 4:3. Nás může mrzet opět ten fakt, že neproměňujeme vyložené šance, kterých jsme měli během utkání spousty.

sestava.jpg: Čurda, Zajíc, Bernášek, Halásek, Jahoda, Doskočil, Klaser M, Klaser T, Krejčí, Kuna, Mučica, Nauš, Novotný, Riedl, Rous, Rubeš, Socha, Svoboda, Štěrba