Jdi na obsah Jdi na menu
 

9.kolo Krajského přeboru

FK Bílina - FK ČL Neštěmice 4 : 2 (3:1)

Do Bíliny jsme přijeli s jasným cílem získat body. Vše co se řeklo v kabině, tam také zůstalo. Na hřiště nenastoupil dorost, ale přípravka, která se učí pohybovat po hřišti a správně si přihrát. Prostě hororový začátek. Domácí na nás vlétli a my jen koukali, začátek utkání jsme totálně prospali. V 1.min chybná rozehrávka v naší obraně, domácí střílí gól 1:0. Po našem rozehrání z půlky jde míč na obranu, která špatně rozehrává a je to ve druhé min 2:0. Opět rozehráváme z půlky na obranu, naštěstí domácí již další branku nedávají. Přesto nás domácí stále tlačí a naše obrana má co dělat, aby tento tlak ustála. Našich záložníků a útokčníků se bránění moc netýká. A když nemá svůj den i brankář, tak je před naší brankou pořádné horko. Domácí vidí, že nás válcují, tak více útočí a zapomenou na obranu. My se náhodou v 7.min dostáváme k brance domácích, kde to Radek Jahoda ukličkuje na pravé straně, přihrává Patriku Pecovi, ten přihrává na penaltu Radku Sochovi, který snižujeme 2:1. Místo toho aby nás vstřelená branka povzbudila, pokračujeme ve hře jako na začátku. Bráníme se, děláme chyby, Bílinští je naštěstí netrestají dalšími góly. Kolem 20.min se i my dostaneme na půlku domácích, ale to je vše, domácí chtějí hrát. Co neuhrají, to ubojují. Ve 22.min domácí kopou roh, my získáváme míč, rychlý protiútok Jendy Buie. I když jde úplně sám na brankáře, tak šance nekončí brankou, míč mu dává do rukou. Chvíli tlačíme ve 25.min Radek Socha trefuje břevno. To je z naší strany vše. Nedáš dostaneš, tak ve 27.min naše levá strana neví kde má být, odtud přijde centr na útočníka domácích, kterého nikdo nehlídá a ten hlavou snadno zvyšují na 3:1. Vývoj hry je pro mužstvo hodně frustrující, místo hry se začínáme dohadovat s rozhodčími, hra do konce první půle podle toho vypadá.

Druhou půli začínáme o něco lépe, domácí nepouštíme před naší branku, ve 47.min Jakub Němec střílí vedle branky. V 57.min domácí zahrávají přímý kop ale centrovaný míč nejsme schopni odvrátit, naštěstí domácí střílí vedle. Další špatná rozhodnutí sudích, vyvolávají dohady v hráčích vyvolávají velké emoce, které se přenášejí i do hry. V 60.min Patrik Novotný kope přímý kop, míč se odráží zpět k Patrikovi, ale jeho střela míří do boční sítě. V 65.min má velkou šanci Patrik Pec, přijde o míč, domácí podnikají rychlý protiútok, obrana na situaci nestihne adekvátně zareagovat a Bílina vede 4:1. V 75.min Radek Jahoda posílá pas Patriku Pecovi a ten prostřeluje brankáře 4:2. Na závěr: „Nezvládli jsme začátek utkání, nezvládli jsme emoce, v mužstvu chtěli hrát 2-3 hráči, zbytek mužstva přijel do Bíliny pouze na výlet. ” Za předvedený výkon, přístup hráčů k utkání a vystupování na hřišti. „Velké zklamání.”

Břetislav Pacovský 

sestava.jpg Čurda, Zajíc, Doskočil, Novotný, Socha, Svoboda, Rous, Jahoda, Němec, Bui, Pec Pavel, Pec Patrik, Sládek, Štěrba, Husák

branka-i.jpg Socha 7´, Pec Patrik 79´

karty.png 1:2 Spal 30´, Socha 58´

pistalka-i.png Matas Martin

divaci.png  40