Jdi na obsah Jdi na menu

2.kolo Krajského přebor

FK ČL Neštěmice - FK Litvínov 0 : 5 (0:3)

Druhé kolo v domácím prostředí proti Litvínovu jsme nezvládli. Soupeř byl od začátku utkání bojovnějším týmem, důrazný v soubojích a hlavně dokázal využít našich chyb. Výsledek 0:5 je pro nás krutý, ale těžil především z našich chyb v rozehrávce před naší bránou. Už v 10.minutě rozebrali hosté naši obranu a střela mířící doprostřed brány propadá brankáři 0:1. Ve 13.minutě špatná rozehrávka na straně a střela z dosti velkého úhlu končí u zadní tyče 0:2. Výsledek nepříznivý, snažíme se hrát, ale máme v 17.minutě pouze náznak šance Jahodou, jehož střelu sráží na obránce roh. Od 20.minuty máme míč více na svých kopačkách, ale je to převaha před vápnem, hosté nás dále nepustí a navíc v samém závěru půle děláme hrubici v obraně a gól do šatny je na světě 0:3. Druhá půle je z naší strany o poznání lepší, začínáme se na hřišti lépe pohybovat, i kombinace je slušná, ale hosté pozorně brání. Už v 43.minutě po rohu se dostáváme do šance, ale střela Husáka jde vedle. Snažíme se s výsledkem něco udělat, ale bohužel přes pozornou obranu se těžko dostáváme k nějakému slušnému zakončení. Když v 60.minutě rozehrajeme pěknou akci a po volné pravé straně k bráně míří Husák, tak přemýšlí co s míčem tak dlouho, až je s míčem mimo dobrý úhel a střílí vedle. Pak opět začnou úřadovat hosté. Nejdříve v 65.minutě si útočník hostů udělá z našich hráčů tyčky pro slalom a přes 3 hráče se řítí na naši branku a trefuje 0:4. Chceme vstřelit alespoň jednu branku a hosté jsou proti. Nás pustí pouze k vápnu a nenechají nás ani vystřelit. Svou poslední branku střílí v 77.minutě po naší obrovské chybě v obraně 0:5. Výsledek krutý, ale hosté využili všech našich chyb a sami se ukázali jako dobře technicky i takticky vyzrálí tým.

Napsal: Pacovský Břetislav

sestava.jpg Zajíc, Reischel, Novotný, Nauš, Socha, Doskočil, Svoboda, Rous, Spal, Husák, Jahoda, Hampl, Krejčí, Dzukey, Němec, Sokol