Jdi na obsah Jdi na menu

19.kolo Krajského přeboru

SK Ervěnice - FK ČL Neštěmice 1 : 9 (0:3)

V utkání jsme byli lepším mužstvem, vypracovali si velké množství šancí a řadu jich proměnili. Bohužel jsme v obrané činnosti dělali spoustu chyb a domácí se dostali do několika tutovek, naštěstí proměnili jen jednu. Laxní přístup v osobních soubojích, zbytečné kličkování domácím umožnilo získat lehce řadu míčů a ohrožovat tak naši branku. Naštěstí, ve druhé půli jsme již hráli zodpovědně a domácím toho mnoho nedovolili.

Domácí měli v 5´min náznak šance, kterou jim zlikvidoval Pec. V 8´min kopeme roh, Doskočil se dostane k zakončení, ale brankář vyráží. V 9´min domácí chybují v rozehrávce a Dzukej do prázdné brány 0:1. V 10´min kope Jahoda přímý kop, z brány vyráží obránce. Ve 12´min Jahoda trefuje břevno. Ve 20´min to zkoušejí Jahoda a Sloup. Ve 21´min Sloup střela z dálky, těsně vedle. Ve 22´min Sloup zahrává přímý kop a pod brankářem míč končí v síti 0:2. Pak přichází naše slabší chvilka. 25´min chyby v rozehrávce, Ervěnice tyč. Ve 28´min chytá domácím tutovku Čurda. Ve 29´min další šanci domácích, Čurda vyráží. Ve 33´min průnik Dzukeje, domácí likvidují. Ve 35´min Dzukeje centr brankář vyráží, Doskočil nedůrazný. Ve 36´min Jahoda střílí vedle. Ve 40´min Němec kope roh, Doskočil doráží 0:3

Druhá půle začíná naším náporem a ve 41´min Duna zbrkle střílí nad. 42´min Kolenatý přihrává Dunovi a ten střelou k tyči zvyšuje na 0:4. Ve 43´min chybujeme v obraně, domácí rychle vhazují aut a my nekoncentrovaní koukáme, jak míč jde do prázdné branky 1:4. 45´min Duna posílá do šance Kolenatého, střela jde vedle. Ve 48´min Kolenatý přihrává Doskočilovi a ten nad brankářem zvyšuje na 1:5. V 50´min Kolenatý zahazuje tutovku. V 51´min domácí jsou do rychlého protiútoku, Čurda likviduje. V 54´min Duna tutovka, brankář chytá. V 55´min Dzukej sám na brankáře, v poslední chvíli si míč posílá daleko od nohy, brankář likviduje. 56´min Dzukej trefuje brankáře. V 58´min posílá Sloup dlouhý míč na Doskočila, ten po zemi posílá míč k tyči 1:6. V 61´min domácí v šanci, střela nad. 64´min Dzukej další tutovka, střílí do brankáře. V 70´min Doskočil v šanci trefuje brankáře. 71´minbDoskočil vybojuje míč, přihrává Sochovi a ten pěknou umístěnou střelou k tyči zvyšuje na 1:7. V 75´min Jahoda střelou z vápna zvyšuje na 1:8. V poslední minutě zakončuje střelecké hody Kolenatý střelou k tyči 1:9.