17.kolo Krajského přeboru

FK Litvínov - FK ČL Neštěmice 7 : 0 (2:0)

V zápase jsme tahali za kratší konec, díky nemocem a lyžákům jsme neměli ani hráče na střídání. A když se v průběhu hry zranil Hampl, hráli všichni co přijeli a bylo to znát. Začátek utkání jsme vůbec nezvládli, už ve 4´min po chybě v záloze při rozehrávce 1:0. V 5´min Dzukej zahazuje naší tutovku a pak přijdou chvíle domácích. V 6´min Litvínov tutovka, Čurda vyráží na roh. 8´min rychlý protiútok domácích, střela naštěstí vedle. 9´min domácí rychlý protiútok 2:0. Pak se hra trochu srovná, ale je to více boj mezi vápny. My máme náznak šance ve 24´min, ale Kolenatého střelu brankář vyráží. Domácí jsou ale v obraně pozorní a do šaten se jde za stavu 2:0.

Druhá půle začíná tlakem domácích a ve 45´min chybujeme a střela míří k tyči 3:0. V 53´min po samostatné akci zvyšují domácí na 4:0 a je po zápase. My se bráníme i za cenu faulů a tak dostáváme dvě žluté karty a čekáme na konec zápasu. Posledních 10 minut nevíme co hrát, domácí si dělají co chtějí a tak v 70´min přidávají lacinou brankou 5:0. V 75´min po samostatné akci zvyšují na 6:0 a 78´min na závěrečných 7:0. Hra pro nás vypadal dobře mezi 20´ a 60´minutou, zbytek jasně ovládli domácí. Škoda, je vidět, že je potřeba na každý zápas více hráčů, v jedenácti se proti kvalitním celkům hrát nedá.

Pacovský Břetislav

sestava.jpg Čurda, Spal, Hampl, Svoboda, Sládek, Husák, Štěrba, Socha, Doskočil, Dzukej, Kolenatý, Duna

branka-i.jpg

karty.png 2:2 Spal 58´, Socha 68´