Jdi na obsah Jdi na menu

13. 3. 2016

16.kolo Krajského přeboru

FK ČL Neštěmice - TJ Svádov 7 : 1 (3:1)

Od začátku utkání jsme měli převahu, kterou jsme si udrželi po celý zápas. V 17´ a 19´ jsme dali dvě pěkné branky a vše vypadalo dobře 0:2. Bohužel v obraně jsme vyrobili několik hrubých chyb a hosté ve 26´ snížili 1:2. Naštěstí to bylo jen pár minut naší špatné hry, závěr půle byl opět v naší režii. Do šatny jsme přidali další branku a bylo otázkou, jaký výsledek bude na konci zápasu 1:3.

Druhá půle byla, už plně pod naší kontrolou, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Ve 43´ jsme zvýšili na 4:1, ve 49´ se štěstím na 5:1, pak to byly minuty zahozených šancí. V 63´ jsme přidali šestou branku a v 77´ jsme zakončili naše střelecké hody výsledek 7:1.

Pacovský Břetislav

sestava.jpg Čurda, Novotný, Socha, Husák, Spal, Doskočil, Sládek, Němec, Štěrba, Dzukej, Pec Patrik, Reischel J, Reischel O, Duna

branka-i.jpg 3x - Novotný Patrik 17´,49´,63´, 1x - Dzukej Richard 19´, Duna Janusz 30´, Reischel Jakub 43´, Němec Jakub 77´