Jdi na obsah Jdi na menu
 

12.kolo Krajského přeboru

VOŠ Roudnice - FK ČL Neštěmice 10 : 0 (5:0)

Mistrovské utkání 12. kola jsme jeli odehrát na hřiště velmi kvalitní farmy Roudnice. Tréninková příprava k tomu směřovala, ale zahájení zápasu nás rychle vyvedlo z jakéhokoliv snění. Předváděli jsme hru stejnou, ne-li horší jako proti Štětí. Zbytečné držení míče, zbytečné souboje, chyběl pohyb a když k tomu hraje pouze a to budu smělý - pět hráčů. Tak to muselo dopadnou jak to dopadlo. DEBAKL. Po úvodním rozehrání jsme přišli o míč a prohrávali jsme v první min 1:0. Domácí na nás vlétli a toto tempo jim vydrželo po celé utkání, byli důrazní, běhaví, techničtí a my nestíhali. Když jsme šli do útoku, tak jich bylo při bránění dvakrát více jak našich, když jsme bránili, tak domácích bylo dvakrát více jak našich, to se pak střílelo. Domácí proměnili vše, do čeho kopli, my i když jsme měli také tutovky, tak jsme je prostě zazdili. Naše finální přihrávky a proměňování šancí je ,,tragické“. Když to není tyč nebo břevno, tak čekáme, až nám soupeř míč sebere. Domácí si nás doslova vychutnali. Jedno plus utkání přineslo. Kluci, už nesváděli vinu jeden na druhého nebo rozhodčího, byli alespoň zticha. Ono na výsledek 10:0 se snad ani nedá nic říct.

Ale není třeba věšet hlavu i takové věci přináší fotbal. Je potřeba se poučit z chyb, poctivě na sobě pracovat a jít směle dál.

Pacovský Břetislav 

sestava.jpg Zajíc, Spal, Novotný, Svoboda, Hampl, Nauš, Jahoda, Socha, Reichel J, Němec, Rous, Bui, Sládek, Štěrba, Sloup, Čurda

branka-i.jpg 

karty.png 1:0

pistalka-i.pngPrágl Martin

divaci.png  40