10. 9. 2014

Štětí - Neštěmice

1.kolo Krajského přeboru

SK Štětí - FK Neštěmice 0:11 (0:5)

Na dohrávku 1.kola jsme přijeli na perfektně připravené hřiště Štětí. První poločas jsme začali ve 3.min brankou Dominika Rouse, po chybě obránce a obhození brankáře 0:1. 5.min Matěj Klaser a Dominik Rous šli sami z poloviny hřiště, zakončoval Rousik 0:2. Vytvářeli jsme velký tlak na soupeře, měli jsme více ze hry. Byli jsme technicky i výkonnostně lepším celkem, ale dlouhé držení míče, překombinovaná hra, zbytečné ztráty míče, špatná komunikace a neproměňování 100%ních šancí. To jsou chyby, které se stále opakují a negativně ovlivňují psychiku hráčů. 13.min. po rozehraném rohu zakončoval Matěj Bernášek as Klaser Tomáš 0:3. 22.mim rychlý únik po pravé straně Dominika Rouse 0:4. 32.min rychlá kombinace na dva doteky, skóroval Matěj Klaser as Dominik Rous 0:5. Až do 12.min. druhého poločasu jsme se trápili, špatná kombinace, přihrávky, první dotek s balónem a časté ofsajdy nám svazovali nohy. Po vstřelení branky Vojtou Spalem as Tomáš Svoboda 0:6, se hra uklidnila a zpřesnila. 13.min bratrská spolupráce na jeden dotek Tomáš Klaser as Matěj Klaser 0:7. 16.min Tomáš Klaser 0:8. 20. min Dominik Rous 0:9. Pěkná kombinační hra, radost na koukání. 28.min zatažení míče na brankovou čáru Radkem Jahodou a přihrávka Jakubovi Krejčímu na velké vápno, umístěná střela 0:10. 29.min Tomáš Klaser as Matěj Klaser 0:11.

sestava.jpg Bernášek, Zajíc, Filáček, Halásek, Jahoda, Klaser M, Klaser T, Krejčí, Rous, Socha, Spal, Svoboda