24. 9. 2014

Neštěmice - Žatec

2.kolo Krajského přeboru

FK Neštěmice - FK Žatec 6:1 (1:0)

Na dohrávku 2.kola k nám zavítal celek Žatce. Během celého utkání jsme byli jasně lepším mužstvem. Technicky, takticky i fotbalově se nám dařilo. Soupeře jsme nepustili prakticky k zakončení, my jsme spoustu šancí naopak neproměnili, to je naše velká slabina. V prvním poločase ve 4.min po přímočaré akci přihrál Dominik Rous Radkovi Sochovi 1:0, pak byla naše hra trochu nervózní. Druhý poločas byl o poznání z naší strany klidnější. Odpovídala tomu fotbalovost i lehkost předvedené hry. 49.min Dominik Rous utekl obráncům Žatce a zvýšil na 2:0. V 52.min po faulu ve velkém vápně na Davida Adamce, byla nařízena penalta. Na pokutový kop byl určen Radek Socha. Penaltu mu brankář hostí vyrazil, dobíhající David Adamec míč vrátil exekutorovi penalty a ten po druhé skóroval 3:0. 58.min se prokličkoval obranou Matěj Klaser a angličákem zvýšil 4:0. 62.mi Dominik Rous as Radek Jahoda 5:0. 68.min po tradiční chybě našeho gólmana, při rozehře Žatec snížil 5:1. 70.min průnik Vojty Spala do pokutového území, přihrávka na velké vápno na Matěje Klasera, který nechytatelnou střelou do šibenice zakončil na konečných 6:1. Za předvedený výkon celému mužstvu pochvala.

sestava.jpg Zajíc, Adamec, Halásek, Jahoda, Klaser M, Klaser T, Krejčí, Nauš, Novotný, Rous, Socha, Spal, Svoboda, Štěrba, Švábenský, Rubeš