Jdi na obsah Jdi na menu

Louny - Neštěmice

26.kolo Krajského přeboru

FK Louny - FK Neštěmice 2:1 (0:1) pn

Do Loun jsme jeli s vědomín, že nás čeká silný soupeř a na domácím hřišti nebudou chtít ztratit body. První poločas jsme byli lepším týmem a vypadalo to, že si zasloužíme vítězství po vstřelené brance ve 34.min Dominikem Naušem 0:1. Druhý poločas nás však vrátil rychle do reality. Špatný přechod z ofenzívy do defenzívy. Spousta špatných přihrávek, zbytečné ztráty míče ve středu hřiště. Málo vyhraných osobních soubojů. Velký počet chyb, po špatném řešení dané situace a stále nás doprovázející špatná střelba a komunikace.

,,56.min po špatné komunikaci brankář, stoper, malá domů. Nařízen nepřímý kop ve velkém vápně. Po rozehrání standartky domácími, nastřelena ruka hráče v naší zdi a nařízena penalta." Naštěstí ji Lounští neproměnili.

Vyrovnání se domácí dočkali, až v 62.min po našem špatném autovém vhazování a rychlé přihrávce na velké vápno, kde osamělí hráč Loun prostřelil vše co mu stálo v cestě 1:1. V penaltovém rozstřelu se nám nedařilo.

sestava.jpg Čurda, Zajíc, Barnášek, Doskočil, Jahoda, Klaser M, Klaser T, Krejčí, Nauš, Novotný, Rous, Socha, Spal, Štěrba

Penalty: 2:4 Novotný 0, Jahoda 1, Socha 1, Rous 0