Jdi na obsah Jdi na menu

13. 10. 2012

8.kolo

FK Neštěmice - SK Roudnice 5 : 2 (2:0)

V osmém kole Krajského přeboru Ml. žáků na náš stadión zavítal silný soupeř z Roudnice. Oba celky sehrály kvalitní utkání, plné pěkných fotbalových situací, které se muselo přihlížejícím divákům líbit. Do vstřelení první branky v 17.minutě jsme soupeře drželi na jeho polovině hřiště. Herně i takticky jsme byli lepším týmem a určovali jsme tempo hry po celé utkání. Roudnice těžila pouze z našich chyb v ofenzivní činnosti a přechodu k rychlým brejkům a přečíslení naší obrany. Za předvedený výkon je potřeba celé mužstvo pochválit. Je jen škoda, že takové nasazení a chuť po vítězství nebývá v každém utkání.

Telegraficky:

I.poločas: 17.min Slepčík as Štěrba 1:0, 23.min Malovec (po hrubce brankáře) 2:0

II.poločas: 6.min Štěrba as Klaser T. 3:0, 9.min 3:1, 15.min Jahoda as Klaser M. 4:1, 17.min Krejčí 5:1, 27.min 5:2

Sestava: Čurda, Bernášek, Klaser M, Klaser T, Krejčí, Slepčík,                                         Spal, Štěrba, Socha, Jahoda, Pec, Malovec

Branky: Slepčík, Malovec, Štěrba, Jahoda, Krejčí