Jdi na obsah Jdi na menu

8. 9. 2012

3.kolo

FK Neštěmice - FK Litoměřice 2:2 (2:1)

Ve třetím kole krajského přeboru jsme přivítali silného soupeře. Od prvních minut se hrál rychlý fotbal. V 5.minutě Radek Jahoda po přesné přihrávce Jakuba Horváta vstřelil vedoucí branku. Vedení nám dlouho nevydrželo po faulu ve středu hřiště na dlouhána z Litoměřic nás z přímého kopu sám faulovaný z poloviny hřiště potrestal, dělovou přesnou střelou. Po obdržené brance jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. V 9.minutě Matěj Bernášek trefuje břevno, pak ve 12.minutě Tomáš Klaser z dálky propálil vše co mu stálo v cestě a zvýšil vedení na 2:1. Do konce poločasu jsme byli takticky, technicky, střelecky lepším týmem.

Ve druhém poločasu se hrálo prakticky na jednu branku. Soupeř nás ohrožoval jen ze standartních situací. Po rohovém kopu jsme inkasovali na 2:2. Tak skončilo i celé utkání, i když šancí na vstřelení branky jsme měli spoustu.