Jdi na obsah Jdi na menu

1. 5. 2013

26.kolo

FK Neštěmice - LoKo Chomutov 4 : 3 (2:2)

Do utkání náš celek nastoupil s velkým sebevědomým, jelikož mužstvo AFK Chomutova přijelo v osmi lidech bez náhradníků. Začátek utkání jsme hrubě podcenili, špatná kombinační hra, pasivita, obsazování hráčů při ofenzivní činnosti  soupeře. Naše liknavost vyústila řadou chyb, ty korunoval náš gólman špatně rozehraným míčem, což soupeř potrestal vedoucí brankou na 0:1. Naše trápení, střelba mimo branku trvalo do 19. minuty, kdy Tomáš Klaser individuální akcí vyrovnal na 1:1. Ve 20. minutě po střele Tomáše Klasera, dorážel Tomáš Svoboda na 2:1. Z vedoucí brankou se naše hra nezlepšila. Ovšem před koncem prvního poločasu nás Chomutovští potrestali znovu po hrubé chybě obrany a vyrovnali na 2:2, tak skončil první poločas. Ve druhém poločase jsme se dlouho trápili na polovině soupeře, ale zakončování akcí končilo mimo branku v náručí brankáře nebo na konstrukci branky soupeře. Při rychlých brejcích AFK jsme nedokázali pronikající hráče včas obsazovat. V 18. minutě po faulu před vápnem a přesně kopnutém přímém kopu do šibenice se soupeř dostal znovu do vedení na 2:3. Po obdržené brance se hrálo pouze na branku unaveného Chomutova. Naše snažení jsme zúročili ve 22. minutě po akci z levé strany, Matěj Klaser přihrál Tomášovi Klaserovi a ten vyrovnal na 3:3. Ve 27. minutě po přímém kopu Matěje Bernáška dorážel po skrumáži Radek Jahoda na 4:3. Bylo to velmi těžce vydřené vítězství.

Sestava: Čurda, Bernášek, Klaser T, Socha, Klaser M, Štěrba, Jomi,                       Spal, Jahoda, Malovec, Špačková, Zajíc, Svoboda, Pec, Rous, Riedl

Branky: 2x Klaser T, 1x Svoboda, Jahoda