Jdi na obsah Jdi na menu

2. 9. 2012

2.kolo

Sokol Brozany - FK Neštěmice 1:6 (1:1)

Druhé kolo krajského přeboru jsme odehráli na hřišti Brozan. V páté minutě utkání jsme prohrávali po chybě ve středu hřiště a rychlém protiútoku 1:0. Po obdržené brance se náš tým nadechl k obratu utkání. Soupeře jsme pouštěli pouze sporadicky na naší polovinu, kde naši obránci s přehledem a účinně likvidovali útoky rychlých Brozanských útočníků. Při našem velkém tlaku před brankou soupeře a nespočetnou spoustou příležitostí ke skórování se ujala, až střela Terezy Špačkové  v 19.minutě na 1:1. První poločas tak skončil remízou.

Ve druhé polovině utkání se mužstvo poučilo po domluvě trenéra z chyb prvního poločasu. Od prvních minut druhé části bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Od brankáře Dominika Čurdy přes obránce (kde musíme vyzdvihnot výkon Radka Sochy a Dominika Nauše za nádhernou střelu do šibenice), po útočníky a kapitána Jakuba Horváta nutno pochválit celé mužstvo za bojovnost, kreativitu v odehraném utkání.

II poločas telegraficky: 4.min Horvát 1:2, 18.min Pec as Riedl 1:3, 21.min Nauš as Riedl 1:4, 25.min Doskočil as Spal 1:5, 30.min Spal 1:6

Sestava: Čurda, Doskočil, Nauš, Socha, Spal, Pec, Horvát,