Jdi na obsah Jdi na menu

27. 4. 2013

19.kolo

TJ Krupka - FK Neštěmice 1 : 5 (0:1)

Utkání proti Krupce jsme odehráli na pěkné kvalitní trávě, ale za velmi chladného počasí. V úvodu utkání jsme se zahřívali trochu pomalu. Balon nám nešel rychle od nohy a “toužili” jsme po každém souboji. Bohužel jsme je, ale nevyhrávali, a tak nás soupeř držel od jeho branky. Až dobře zahraný roh Radka Jahody a perfektní páce Tomáše Klasera ve vápně vedla k prvnímu gólu. Do konce poločasu jsme nechali pár krát naší obranu ve štychu a i brankář se musel dost často otáčet, abychom neinkasovali. Pak Marián Jomi ještě trefil tyč.

Druhý poločas jsme se snažili rychle posouvat balón a naše hra se zrychlila. Dostávali jsme se do šancí, ale nedařilo se nám je proměnit. Na 2:0, po pěkné kombinaci s Matějem Klaserem, navýšil skóre Radek Socha. A to nám pomohlo ke klidu. Na 3:0  skóroval Dalibor Slepčík. Ale protože jsme, několikrát propadli, nechali jsem domácí snížit. Ale další gól Dalibora Slepčíka, už nám dal konečný klid na kopačky. Poslední gól Mariana  Jomiho uzavřel skóre na 5:1 pro nás.

Sestava: Čurda, Bernášek, Klaser T, Socha, Klaser M, Štěrba,                                          Jomi, Slepčík, Jahoda, Malovec, Špačková

Branky: 2x Slepčík, 1x Klaser T, Socha, Jomi