10. 11. 2012

12.kolo

FK Neštěmice - TJ Tatran Podbořany 3 : 1 (2:0)

Zápas s Podbořany jsme sehráli na domácím hřišti. Byl to poslední zápas podzimu, který jsme si užili. Naše kombinační hra byla dobrá, ale jen se nám nepodařilo vše úspěšně zakončit. Všichni se snažili. Točili jsme dvě sedmičky. A našim se nechtělo střídat.
Jisté zákroky brankáře Zajíce, nás párkrát podrželi. Ale Zajda byl po zápase hodně zklamaný. Protože se mu nepodařilo udržet čisté konto. Dali jsme si totiž vlastence (Gabriel). Chybka v komunikaci, ale Zajdovo “MÁM” bylo slyšet až na protilehlé tribuně.

Sestava: Bernášek, Čurda, Doskočil, Jahoda, Jomi, Klaser M, Klaser T,                           Krejčí, Malovec, Nauš, Novotný, Pec, Rous, Slepčík,                                          Socha, Spal, Špačková, Štěrba, Zajíc

Branky:  Slepčík, Rous, Špačková

fotak2.png