Jdi na obsah Jdi na menu

25. 8. 2012

1.kolo

FK Neštěmice - FK Bílina 6:2 (4:0)

V prním kole Krajského přeboru ml.žáků k nám zavítalo mužstvo FK Bílina. Od prvních minut jsme byli lepším mužstvem na hrišti do kterého se opíralo slunce ze všech sil. Za stálého tlaku v prvním poločase jsme často ohrožovali branku soupeře. Ve druhém poločase v tropické počasí ubývalo rychle sil. Po ofsajdu ve 12.min, nebyl uznán gól Honzovi Heppikovi. Po hrubých chybách při obranné činosti nás soupeř dvakrát potrestal. Za předvedenou hru bylo naše vítězství zcela zasloužené.

Telegraficky:

I.poločas - 5.min Krejčí as Horvát 1:0, 10.min Jahoda as Doskočil 2:0, 19.min Nový po chybě brankáře 3:0, 26.min Štěrba as Horvát 4:0

II.poločas - 3.min 4:1, 7.min Riedl prudká střela z dálky 5:1, 9. min Jahoda střela do břevna do zad brankáře 6:1, 15. min 6:2

Sestava: Zajíc, Čurda, Krejčí, Doskočil, Socha, Spal, Pec,                                                         Horvát, Hepp, Riedl, Štěrba, Jahoda, Nový

Střelci: 2x Jahoda, 1x Riedl, Štěrba, Krejčí, Nový