6.kolo

Neštěmice - AFK Chomutov 10:2(4:1)

V šestém kole Krajského přeboru k nám zavítal AFK LoKo Chomutov. Od prvních minut byla jasná převaha našich hráčů. Hra na jednu branku, kombinační koktejl přihrávek se nám dařilo míchat a stále vylepšovat. Velké množství neproměněných šancí Dominika Nového, Mariana Jomiho, Radka Jahody jsme prolomili v 10.minutě po narážečce Pavel Pec, Radek Jahoda se zakončením kapitána Tomáše Klasera 1:0. Ve 12.minutě si Dominik Čurda, který chytal první polovinu zápasu vybral chvilku nepozornosti a soupeř srovnal skóre na 1:1. Zápas se dál odehrával v naší režii. 19.minuta učebnicová kombinace Radek Jahoda, Tomáš Klaser, Matěj Klaser 2:1. Ve 20.minutě Matěj Klaser mimo, 21.minuta po nastřelené tyči Matějem Bernáškem dorážka do rukavic brankáře AFK Matěj Klaser. 22.minuta přenesená hra Pavlem Pecem z leva na Radka Jahodu, který prošel pravou stranou hřiště  a přesnou přihrávkou našel Matěje Klasera 3:1. 23.minuta Jakub Kuchař sám před brankářem, dorážka Gábi Doskočila mimo. 24.minuta po sražené střele zakončuje Patrik Malovec 4:1. Ve 28.mitutě se Chomutov dostel za polovinu hřiště a střelou z dálky nestřelil spojnici.                            Druhý poločas pouze telegraficky: 4.minuta centr Jakuba krejčího na volného Matěje Klasera 5:1. 5.minuta prudký centr Jakuba Krejčího si obrana hostí vráží do vlastní branky 6:1. 8.minuta chytrá narážečka po ose Jakub Bernášek, Radek Jahoda, Tomáš Klaser 7:1. 14.minuta po přihrávce Terezy Špačkové skóruje Vojta Spal na 8:1. 17.minuta zvyšuje Tomáš Klaser po nahrávce Radka Jahody 9:1. Ve 23.minutě se konečně dočkal branky palič Dominik Nový po odraženém míči doráží na 10:1. I druhý brankář Dan Zajíc si vybral svou špetku hořkosti a v poslední minutě po vysokém lobu za přispění slunce zapadá míč do naší branky 10:2.

Sestava: Čurda,Zajíc,Bernášek,Krejčí,Jahoda,Klaser T,Pec,Nový,Spal,Kuchař,

Klaser M,Jomi,Špačková,Rambousek,Malovec,Doskočil