Jdi na obsah Jdi na menu

5.kolo

Tatran Kadaň - Neštěmice 1:0 (0:0)

V pátém kole Krajského přeboru jsme zavítali do Kadaně na stadion Tatranu.Čekala na nás dobře připravená travnatá plocha a mužstvo Tatranu,které bylo fyzicky větší a vyspělejší.Na začátku první poloviny to vypadalo,že budeme technicky lepším mužstvem a po taktické stránce nenecháme soupeře využít jeho fyzických předností.Naše hra nám vydržela jen do 7. minuty ve kterých jsme si vypracovali několik stoprocentních šancí ke skórování.Ve 3.minutě po rohu velký závar před brankou soupeře.5.minuta po přímém kopu Jakuba Krajčího,odražený míč Pavel Pec nedoklepl za brankáře Kadaně.V 7.minutě Radek Jahoda po samostatné akci zakončil mimo.Soupeř využíval svou výšku,sílu a naši hoši přestali hrát chytrou kombinační hru na kterou jsme zvyklí.Měli jsme obrovské problémy s přechodem do protiútoku,hrou jeden na jednoho,špatným výběrem volného místa,převzetím  míče v rychlosti.V 18.minutě Jakub Krejčí sám prošel celým hřištěm,ale střela z velké dálky neměla šanci na úspěch.Ve 20.minutě se Jakub Rambousek ocitl sám před brankářem domácích,kterému provětral rukavice.Do druhého poločasu po domluvě trenéra jsme si ze začátku vytvořili několik tutových šancí,které jsme nezúročili.Krkolomě a těžkopádně jsme přecházeli přes soupeře.Špatné pokrytí míče,přesnost nahrávek nás stála spousty sil,tak jsme lehce přicházeli o míč.Bylo jen otázkou času,kdy nás soupeř potrestá za značného přispění rozhodčích.Ve 24.minutě po útočném faulu kapitána Kadaně na Vojtu Spala kopali domácí přímý kop,který z ofsajdu domácí proměnili,když si náš brankář Dominik Čurda stavěl zeď 1:0.I přesto,že nás rozhodčí hodně poškodili hraje se pouze na góly,kterých jsme měli na kopačkách dost,ale nedokázali je proměnit.

Sestava:Čurda,Bernášek,Krejčí,Klaser T.C,Spal,Jomi,Pec,