Jdi na obsah Jdi na menu

22.kolo

FK Neštěmice - FK Litoměřice 5:7 (3:3)

V posledním kole Krajského přeboru ml. žáků, jsme se utkali s lídrem tabulky FK Litoměřice. Soupeře jsme zaskočili brankou v první minutě. Po rychlém útoku, následoval rohový kop, který rozehrával Matěj Klaser a Jakub Krejčí pohotově zakončil 1:0. Po obdržené brance se soupeř probudil. V šesté minutě vstřelil vyrovnávací branku na 1:1. Fyzicky i výškově vyspělejší poupeř využil svých předností.       V deváté a dvanácté minutě zvýšil své vedení na 1:3. Naši hoši však svou chytrou a kombinační hrou dokázali vymazat svůj handicap       a zatlačili soupeře před vlastní branku. Ve dvacáté minutě Dalibor Slepčík snížil na 2:3. Ve dvacáté druhé minutě Matěj Klaser rozehrával přímý kop, který po zdařilém signálu zakončil s přehledem Jakub Horvát na 3:3. První poločas skončil 3:3.

Do druhého dějství jsme nastoupili opět s velkým nasazením.              Po prudké střele Jakuba Horváta doklepl míč do sítě Matěj Klaser 4:3. Vedení nám však dlouho nevydrželo, soupeř se nadechl a do čtyřicáté minuty otočil skóre na 4:6. Naši chlapci však zbraně nesložili a bojovali. V padesáté druhé minutě po nacvičeném rohovém kopu Matěje Klasera z náběhu prudkou střelou snížil na rozdíl jedné branky Jakub Krejčí 5:6. Snažili jsme se aktivní hrou, bojovností o vyrovnání. Ale dvě minuty před koncem po chybě v rozehře soupeř zvýšil na 5:7. Musíme chlapce pochválit, za předvedený výkon,bojovnost a fotbalový zážitek. Brankáře Dominika Čurdu za spoustu pěkných zákroků.

Hoši děkujeme.

Sestava: Bernášek, Čurda, Doskočil, Horvát, Jahoda, Klaser M,                           Klaser T, Krejčí, Pec, Rambousek, Riedl,                                                         Slepčík, Spal, Štěrba, Zajíc

Střelci: 2x Krejčí, 1x Horvát, Klaser M, Slepčík