Jdi na obsah Jdi na menu

12.kolo

FŠ Litvínov - FK Neštěmice 5:1 (2:0)

K dohrávce 12. kola Krajského přeboru ml. žáku jsme přijeli na hřiště třetího týmu tabulky. Za soupeřem jsme zaostávali věkem, výškou, fyzickým a váhovým handicapem. První gól jsme obdrželi až ve 21.minutě po prudké střele stopera soupeře, kterou se pokusil náš brankář vytlačit nad branku. Tři z pěti branek jsme obdrželi po rohových kopech, kde jsme prohrávali osobní souboje. Ve 45.minutě snížil Jakub Krejčí po přihrávce a urputném boji Radka Jahody s přerostlými obránci na 3:1. Čtvrtou branku jsme inkasovali v 50.minutě po rychlém brejku vysokého útočníka Litvínova, se kterým naši malí obránci nebyli schopni držet krok. Je nutno vyzdvihnout hru, fotbalovost, bojovnost a nasazení našich hochů v nerovném souboji. Pochválit musíme jak brankáře Dominika Čurdu, tak celý tým.

Sestava: Bernášek, Čurda, Ferenc, Horvát, Jahoda, Klaser M,                             Klaser T, Krejčí, Nauš, Novotný, Nový, Riedl, Spal,                                 Štěrba, Zajíc

Střelci: Krejčí