Jdi na obsah Jdi na menu

1.Kolo

FK Neštěmice - FŠ Litvínov 1:2 (1:1)

První kolo Krajského přeboru mladších žáků jsme nezačali nejlépe.V první minutě jsme zaspali a udělali několik po sobě jdoucích chyb,které se štěstím soupeř proměnil v náhodnou branku(vlastní).Soupeře se nám po obdržené brance dařilo přehrávat,kde jsme si vytvořili mírný tlak který ve čtvrté minutě korunoval penaltový kop.Ten se,ale  nepodařilo proměnit.Hra se pak vyrovnala a šancí na vstřelení branky bylo na obou stranách dost.Ve 26.minutě po faulu na Tomáše Klasera(kapitán) kopal Jakub Krejčí přímý kop,který krásnou střelou proměnil ve vyrovnávácí branku.Druhý poločas se odehrával stejně jako první ve vysokém tempu a nasazení,ze kterého soupeř v 18.minutě po rohovém kopu zvýšil na 1 : 2.Našim chlapcům už se nepodařilo i přes velké nasazení dát vyrovnávající branku.Soupeř si dokázal vytvořit pár slibných šancí,které bravůrně zlikvidoval náš brankář Matěj Bernášek.I po prohraném zápase trenér mužstvo za předvedený výkon musel pochválit.

Branky: 26.min.Krejčí J.

Sestava: Bernášek,Krejčí,Pec,Nový,Klaser T.C,