12. 10. 2013

Neštěmice -Podlusky

Mistrovské utkání 8.kolo 1A třídy

FK Neštěmice - Dynamo Podlusky 4 : 3pn(2:1)

V osmém kole k nám zavítal soupeř ze středu tabulky. První poločas jsme na hřišti jasně dominovali. Takticky i kombinačně, bylo naše mužstvo lepší a hráče z Podlusk jsme nepustili na naší polovinu hřiště. Zvýšený tlak v úvodu utkání přinesl branku v desáté minutě po závaru před brankou Podlusk , kapitán Tomáš Klaser obehrál dva bránící hráče a skóroval 1:0. Ve dvanácté minutě šel sám na brankáře Matěj Klaser, téměř stoprocentní šanci neproměnil. Po špatné přihrávce na velkém vápně soupeře, přišel jeho rychlý brejk, zakončený střelou z dálky. Tu náš brankář podcenil a ta skončila v síti 1:1. V poslední minutě prvního poločasu po rohovém kopu Radka Jahody, trefil hlavou břevno Matěj Klaser a z dorážky zvýšil Dalibor Slepčík na 2:1. Druhý poločas se nahrál pohledný fotbal, naši hráči se přizpůsobili hře soupeře a také to podle toho vypadalo. Ve dvanácté minutě soupeř vyrovnal na 2:2. Nevycházeli nám přihrávky, hráli jsme špatně pozičně a bez pohybu. Jediná pěkná kombinace, která stojí za zmínku, ve čtrnácté minutě, skončila vstřelenou brankou Daliborem Slepčíkem po asistenci Dominika Nauše. Po dlouhém křižném pasu za obranu ve dvacáté minutě, utekl naší obraně vysoký útočník Podlusk a pod padajícího gólmana vyrovnal na 3:3. Naše nervozita se podepsala i při další stoprocentní šanci. Dalibor Slepčík se pokoušel v malém vápně přehodit brankáře, ale ten mu jeho úmysl zmařil. Závěrem musím zmínit, že naše psychická neodolnost našemu celku svazuje nohy i mysl. Z toho pramení, frustrace, spousta chyb a nepřesností.

Telefraficky:

I.poločas

10.min Klaser T. 1:0, 27.min 1:1, 35.min Slepčík 2:1

II.poločas

12.min 2:2, 14.min Slepčík as Nauš 3:2, 20.min 3:3

Sestava: Čurda, Zajíc, Bernášek, Doskočil, Jahoda, Klaser M, Klaser T, Nauš, Novotný, Slepčíp Rous, Socha, Spal, Svoboda, Štěrba, Riedl, Pec

Branky: 2x Slepčík,1x Klaser Tomáš

Penalty: 3:2 Rous, Riedl, Socha