12. 4. 2014

Libochovice - Neštěmice

Mistrovské utkání 13.kolo 1A třídy

FK Libochovice - FK Neštěmice 5 : 1 (3:0)

Do Libochvic přijeli chlapci jako jasný favorit. Předvedený výkon na hřišti, byl jedna velká katastrofa, kromě prvních tří minut, kdy jsme mohli i skórovat po obrovském závaru před brankou Libochovic. Dělalo nám problémy úplně vše, zpracování a vedení míče, přihrávky, hry jeden na jednoho, osobní souboje, komunikace mezi hráči. V 15. min se před stoperovi zamotal míč pod nohama a útočník domácích šel sám na branku 1:0. 22. min obdobný případ, špatně vyhodnocena hra na levé straně hřiště naším záložníkem, ztrátou míče a Liběšičtí i po překonání gólmana minuli branku. Ve 25. min, už de nemýlili 2:0. 34. min roh domácích, špatné pokrytí hlavičkujících hráčů 3:0. Do druhého poločasu po vichřici v kabině, se čekalo zlepšení. Opak byl pravdou. 11. min rychlé přečíslení 4:0. 33. min přímý kop domácích, nepokrytý hráč domácích zvýšil hlavou na 5:0. V posledních minutách se nám podařil únik na polovinu soupeře a vstřelit branku útěchy. Za celé utkání (70.min) jsme vystřelili na branku soupeře tři střely. K hodnocení utkání i jednotlivců je škoda slov.

Sestava: Čurda, Zajíc, Bernášek, Doskočil, Jahoda, Klaser M, Klaser T, Nauš, Novotný, Socha, Spal, Krejčí, Svoboda, Štěrba, Riedl, Pec

Branky: Socha