Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sponzoring

STAŇTE SE NAŠIMI PARTNERY

Co Vám můžeme nabídnout:

Umístění stálého transparentu Vaší firmy v prostorách našeho stadiónu FK ČL Neštěmice. Budete tak na očích divákům, hráčům fotbalu, ale i ostatním sportovcům, kteří využívají náš stadión.

Zveřejnění loga, stručného popisu činnosti Vaší firmy, webového odkazu a Vašich kontaktů na těchto našich webových stránkách. Stránky neustále zdokonalujeme a počítáme s jejich rozsáhlou propagací v ČR i v zahraničí. Jedinečná příležitost dostat se moderním způsobem do povědomí širokého spektra návštěvníků.

Přiřazení jména Vaší firmy do názvu některého z týmů. Prestižní záležitost. Výhodou je pravidelné zveřejňování výsledků v médiích, další prezentace při každém představování týmu (například i při slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců, na propagačních materiálech, atd).

Umístění loga Vaší firmy na soutěžní ligové dresy některého z našich týmů. Můžete tak spojit a zviditelnit název Vaší firmy.

Možnost zařazení fotografií našich hráčů do Vašeho katalogu, spolupráce na firemních prezentacích, případně společenských a sportovních akcích pro Vaše obchodní partnery.

Vyberte si pro Vás vhodnou formu sponzoringu:

Finanční podpora – nejpřímější a nejúčinnější forma s možností daňového odpočtu.

Materiální podpora – poskytnutí sportovního vybavení, dresů a doplňků nezbytných pro náš sport.

Podpora vylepšením sportovních podmínek využitím Vámi poskytovaných služeb.

Naši partneři

Carde s.r.o.   Reality Pacovská   Dům barev